Jak ściągnąć aplikacje pogody na telefon

Pobierz

Po zainstalowaniu dotknij darmowe widżety Sekcja.. September 5,2022 September 5,2022Aby uzyskać informacje o pogodzie z wyprzedzeniem, musisz zainstalować co najmniej jedną aplikację pogodową na Androida na urządzeniu z Androidem lub tablecie każdej osoby.. Uruchamiamy aplikację ( na poniższy zrzucie z ekranu- zaznaczone czerwonym kółkiem).. 1.2 Lokalizacja GPS.. Zainstaluj to.. tenJeśli chcesz, mogę ci pomóc i wyjaśnić jak ustawić pogodę na samsung w prosty sposób i bez martwienia się o patrzenie na ekran telefonu komórkowego co minutę, aby upewnić się, że widżet działa, czy nie.. Jedną z najprostszych aplikacji pogodowych jest Weather by Foreca.Prezentujemy ją poniżej.. Ustawienia widgetu pogody Włączenie Widgetu Pogody odbywa się w nieco inny sposób między niektóre urządzenia Huawei:Aby zainstalować aplikacje z telefonu na zegarku: Jeśli ekran jest przyciemniony, dotknij go, by wybudzić zegarek.. Wyświetla ona prognozę na kolejne dni, sprawdzając przy tym nasze położenie.Dzisiaj ludzie mogą oglądać Prognoza pogody dla Xiaomi Mi Banddel, z Ubuntu Linux lub pobierając aplikację MeteoBlue ten MeteoBlue to niesamowita i użyteczna aplikacja, która pozwala: znać bezpieczne i prawdziwe informacje o pogodzie przed wyjazdem w dowolne miejsce i działa przez połączenie internetowe na Androida lub PC.. Posiada możliwość dostarczania odpowiednich i dokładnych informacji o pogodzie dla wszystkich miast na świecie.Aplikacja pogodowa Pogoda&Radar daje możliwość zachowania ulubionych lokalizacji, a mając włączony GPS w czasie rzeczywistym pokazuje prognozę dla miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy..

Wybierz dowolny widget pogody i dotknij Dodać.

Telefon w dłoń i do dzieła!. Kanarek to polska aplikacja do sprawdzania jakości powietrza w polskich miastach.. 1.1 Połączenie z Internetem.. Meteo Meteo to darmowa aplikacja na Windows Phone, dzięki której w szybki i czytelny sposób sprawdzisz, jaka jest obecnie pogoda.. Jeśli szukasz szybko działającej, prostej i darmowej aplikacji pogodowej, to zdecydowanie powinieneś wypróbować Weather & Radar.Jeżeli więc posiadasz telefon Nokia Lumia lub HTC 8S, to wyposaż się w jedną z tych darmowych aplikacji na Windows Phone.. Na tej podstawie ostrzega o złej jakości powietrza, kiedy lepiej zostać w zamkniętych pomieszczeniach.Wystarczy ustawić pogodę na ekran telefonu i aplikacja znacznie go ozdobić, a także sprawi, że znacznie bardziej informatywne.. fot. aplikacja Pogoda&Radar fronty - lokalizacja GPS Aplikację możecie ściągnąć na swój telefon z Google Play.Kanarek - jakość powietrza 2.7.6.. Przewiń widok i kliknij Sklep Play .. Następnie należy przejść do odpowiedniej sekcji i zainstalować widget na pulpit..

O tym, jak ustawić pogodę na ekran telefonu, szczegółowo napisane wyżej.

1.3 Zezwól na weryfikację.. Tak wyglądają widżety pogodowe Androida 12 na ekranie głównym Androida.. 1.4 Skonfiguruj aplikację pogodową.. Zegarek zaloguje Cię na konto Google użyte do jego skonfigurowania.. Weather & Radar to kolejna bardzo popularna i lubiana aplikacja pogodowa, której twórca widnieje jako "Top Developer" w Sklepie Play.. MSN Pogoda to piękna i łatwa w obsłudze aplikacja, w której sprawdzisz bieżącą pogodę, pogodę na późniejsze godziny dnia lub na resztę tygodnia w swojej bieżącej lokalizacji oraz przejrzysz średnie temperatury i zarejestrowane dane dla swojej lokalizacji na całym świecie.1 Jak krok po kroku skonfigurować Pogoda na Huawei.. Ważne jest, aby znaleźć najlepszą aplikację pogodową, która zapewnia szczegółowe i dokładne informacje przez cały czas, gdy tego potrzebujesz.Oct 23, 2020Jan 10, 2022Aplikacja pogodowa na Androida #3: Weather & Radar.. Aby zobaczyć listę aplikacji, naciśnij przycisk zasilania.. Ponadto, jeśli uznasz to za przydatne, podam Ci sugestie, co aplikacje Pobieranie pogody na terminal Samsung, jeśli domyślny widżet nie w pełni Cię zadowala.Wszystko o aplikacji MSN Pogoda — Windows 10..

Na liście naszych zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę "Sklep Play".

Aplikacja jest kompatybilna z komputerami z systemem Windows 10, urządzeniami Surface oraz telefonami z systemem Windows 10.. Jak widać, nie ma w tym nic skomplikowanego.. Najpierw upewnij się, że masz połączenie z Internetem.. 1.5 Ustaw widżet pogody.Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja pogodowa pokazuje prognozę pogody na najbliższe 14 dni.. Prognoza pogody, w zależności od naszych ustawień, zostaje nam dostarczana odpowiednio w odstępach godzinowych i dziennych.Aby w pełni wykorzystać możliwości aplikacji MSN Pogoda, wystarczy zrobić kilka prostych rzeczy.. Po zlokalizowaniu, kontynuując naciskanie go, przeciągnij go w puste miejsce na ekranie główny ekran.. To wszystko.Po naciśnięciu zobaczysz kilka widżetów znalezionych w Huawei, wyszukaj Widżet pogody.. .Otwórz Sklep Play i wyszukaj Widżety pogodowe na Androida 12 .. Aplikacja pobiera dane ze stacji monitorujących w różnych częściach kraju i automatycznie znajduje najbliższą.. Uruchomienie tego skrótu spowoduje włączenie dedykowanej aplikacji z Pogodą Google, w której znajdziemy szczegółową prognozę pogody na najbliższe dni, wraz z informacją o opadach, wietrze, wschodach i zachodach słońca itp.Jedną z najlepszych aplikacji do przewidywania pogody według milionów użytkowników Androida jest ta z Widżet pogody i zegara, która jest jedną z najdokładniejszych i najszybszych aplikacji dostępnych w Google Play..

Jeśli masz jakieś inne ulubione aplikacje pogodowe dla Androida, daj nam znać, komentując poniżej.

Meteo wyświetla informacje o temperaturze, sile wiatru czy zachmurzeniu.Jul 19, 2022Pobierz aplikację Pogoda & Radar - aplikacja pogodowa źródło: play.google.com Wszelakie odcienie błękitu - tak możemy określić interfejs tej aplikacji.. Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego i znajdujesz się z dala od hotspotów Wi-Fi, upewnij się, że na urządzeniu zezwolono na korzystanie z usługi przesyłu danych w sieci komórkowej.Dec 10, 2021Po skorzystaniu z tej opcji na ekranie głównym znajdziesz aplikację "Pogoda"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt