Jak smiesznie odpowiedziec na jak sie czujesz

Pobierz

Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Ustalmy raz na zawsze, że: Przyjemności, to nic złego.. Czuję się źle i nie jest to stan tymczasowy.. Jak pozwolić sobie na przyjemności?. Zgadnę, czy dostałeś się do Twojej wymarzonej szkoły średniej!. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. :o" Potem rozstaw świece, przygotuj, się na jego przyjazd i czekaj aż Cię zgwałci.. Zgadnę, czy zagłosujesz na Matę w wyborach prezydenckich!. Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Wszystkie (1567) Język angielski (826) Język polski (383) Matematyka .Nov 22, 2020Odpowiedz na te wakacyjne pytania "tak" lub "nie", a my odgadniemy Twoją płeć!. Zwracaj się do niej łagodnym tonem, a gdy się zbliżasz, powiedz jej, kim jesteś.. Twoja odpowiedź: "Poproszę o następne pytanie!".. Inna wersja - na Bonda: "To tajna informacja".. Zgadnę ile % Twojego życia zapełnia smutek, a ile radość!Apr 19, 2022A moze zrob tak.zrob herbate wieczorem zamknij mu tego laptopa i popros o szczera rozmowe powiedz mu to wszystko co tutaj napisałas i wyzal mu sie powiedz mu o jego zaletach,wadach i podkresl to co Cie boli wyzal mu sie porozmawiajcie postarajcie sie wszystko jeszcze raz od nowa poukładac popros o to powiedz ze sama sobie rady nie dajesz ze czujesz sie odzucona ze po slubie jest inaczej wszystko wszystko od A do Z i zobacz czy sie zmieni^^ Jak bym sie podlizywała Wychowawcy..

- Jestem zdezorientowany., Jak się czujesz?

Szkoła - zapytaj eksperta (1476)Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jak śmiesznie odpowiedzieć na pytanie ; co tam ?. Jak bym miała dostać znowu pałe z matmy.. Jak bym miała zemdlec.Nov 16, 2020Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Jak śmiesznie odpowiedzieć na asku ?. Jak bym zjadła kilogram placków.. Nie chce mi się nic robić, jakoś tak smutno mi~ A może nie smutno, ja już nawet nie wiem co czuję.. Aż do zanudzenia Czasami spotykamy ludzi, którym lepiej coś dać niż wyjaśniać, dlaczego się nie dało.Jak bym połknęła odkurzacz.. co jest?. Pytania .. Zacznij od skonfrontowania się z rzeczywistością.. Frustracja, pustka, wstyd i cholerny ból, skręcający mój żołądek z niewiadomych przyczyn.. :D :DDzisiaj.. Moje dzisiaj trwa od zawsze.. Gdy dobija Cię rutyna!. Pytania .. :' (.Uwolnij głowę, zasługujesz na to.. Żeby w to głęboko uwierzyć, wystarczy przyjrzeć się znaczeniu tych słów.. Pytania .. Ja czuję się tak jakoś dziwnie.. ", odpowiadasz automatycznie "dobrze", czy opisujesz swój stan psychiczny, zależnie od rozmówcy?Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Jak śmiesznie odpowiedzieć na te pytania?. "Coś złego" - oznacza krzywdę, cierpienie.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Jak moge śmiesznie odpowiedzieć na asku na to pytanie ?. Jak bym miała zrobić kupe.. Jak bym była w kosmosie.. Sep 20, 2020Przyjedź tu jak najszybciej, bo jakiś koleś chce mnie zgwałcić!.

( - Jestem zadowolony., Jak się czujesz?> - Tak sobie.,Zobacz 15 odpowiedzi na pytanie: Na pytanie "jak się czujesz?

Wariant drugi - jesteś ważnym politykiem na konferencji prasowej.. Ciężki oddech Oddech staje się nieregularny i ciężki.. Szkoła - zapytaj eksperta (1564) Szkoła - zapytaj eksperta (1564) Wszystkie (1564) Język angielski (827) Język polski (380) Matematyka .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: jak śmiesznie odpowiedzieć na pytania co chceszJak reagować: Zachowaj spokój i zapewnij spokój osobie, której towarzyszysz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt