Książka gwiazd naszych wina recenzja

Pobierz

- "Gwiazd naszych wina" podziałała na mnie niczym cios obuchem, ale może wynikło to z faktu, że przed lekturą owego dzieła Greena zmierzyłam się z dość mierną literaturą, więc możliwe jest, iż zadziałał efekt kontrastu.. Bohaterowie są bardzo dobrze wykreowani, jakby byli z krwi i kości.. Totalny wyciskacz łez.. "Inteligentniejsza, mocniejsza Love Story dla pokolenia Internetu".. Ocena : 10/10Gwiazd naszych wina to jednak nie tylko opowieść o chorobie , mająca wycisnąć z czytelników jak najwięcej łez.. - Moje plany czytelnicze na wakacje .. ;) Niemniej chwile spędzone z tą książką wspominam jako wyjątkowe.Recenzja książki- GWIAZD NASZYCH WINA Parę miesięcy temu przeczytałam książkę pt. "Gwiazd naszych wina" autorstwa John'a Green'a.. Autor, pisząc o nastolatkach, ale nie tylko dla nich, w błyskotliwy sposób zgłębia w niej tragiczną kwestię życia i miłości.. Ka kupiłam ją niedawno.. Jest to powieść romantyczna, którą można znaleźć raczej na półce z literaturą młodzieżową, ale moim zdaniem jest to książka dla osoby w każdym wieku.Recenzje książki Wszystko w tej książce było tak realne, tak dobrze napisane.. Ach !. Ale nie jest to jakieś romansidło.. Ich podejście do życia czyni tę opowieść wyjątkową.Gwiazd Naszych Wina to historia miłosna dwójki młodych ludzi, czyli w zasadzie standard młodzieżowej literatury..

Gwiazd naszych wina .

Poznaje ona chłopaka Augustusa i tak zaczyna się ich przygoda.Ten człowiek jest geniuszem.. Średnia ocen 8,0 / 10 3631 opinii 27475 ocen 0 dyskusji Oceń książkę Dodaj do biblioteczki"Gwiazd naszych wina" jest fascynującą i doprawdy wybitną powieścią, która już na zawsze zostanie w mym sercu i do której wielokrotnie będę powracać w swym życiu.. Ocena: 10/10_około książki; Lifestyle ; Dramy; Muzyka; Sport; Home High Five Ranking High Five!. Sama również, bez większego wahania stawiam jej soczystą 10. czerwca 27, 2013. czerwca 27, 2013. to nowa akcja, w związku z którą na blogu pojawiać się będą rankingi ulubionych .Jeżeli spodziewacie się po "Gwiazd naszych wina" lekkiej lektury na wieczór to bardzo się przeliczycie, jest to książka bardzo mądra i zmuszająca do refleksji.. Oficjalne recenzje książek .. Pozycja z pewnością zasługuje na wszystkie nagrody i wyróżnienia, jakie zdobyła.. Tyle się nasłuchałam i naczytałam o "Gwiazd naszych wina", ale sama nie miałam okazji, aby poczuć na sobie moc jego książki.. Średnia ocen: 8,0 / 10 27107 ocen .Gwiazd naszych wina - zalety Wzruszająca historia.. Dzisiejszego dnia z wypisanym na lewej ręce 'OKAY' (akcja strony na fb Może "okay" będzie naszym "zawsze"., odznaczająca osoby, które wcześniej przeczytały książkę), wybrałam się do ukochanego przez mnie Multikina.Oboje są wyjątkowo inteligentni, serdeczni, łagodni, dobrze wychowani i zdystansowani do swojej sytuacji..

Gwiazd naszych wina.

Przede wszystkim jest to książka o pokonywaniu słabości, o radzeniu sobie z problemami i o miłości, która jest w stanie przetrwać wszystko.. Autor w błyskotliwy sposób zgłębia ekscytującą, zabawną, a równocześnie tragiczną kwestię życia i miłości.. Gwiazd naszych wina.. Nareszcie nastąpił ten czas, kiedy i ja znalazłam się po stronie mocy John'a Green'a.. Potrafią nawet z niej żartować.. Wszyscy już chyba o tej książce słyszeli.. Przez długi czas bałam się w ogóle po nią sięgać .Przecudowna książka, która naprawdę bardzo wzrusza.. Sięgnąć może po nią każdy niezależnie od wieku.. W 2014 została zekranizowana.. Nie będzie dziś o fantastyc.Recenzja pt. Gwiazd naszych wina do książki Gwiazd naszych wina - John Green.. O jej smutkach i chorobie.. Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.. Jeśli jeszcze ktoś nie wie, jest ona o dziewczynie Hazel która ma raka tarczycy z przerzutami na płuca.. Nawet zakończenie nie jest banalne, ale jakoś do mnie nie przemawia.. Powiedz, co sądzisz o tej książce.. Nie przypominam sobie książki, która tak burzliwie porusza emocje.. FAMILY CIRCLEGwiazd naszych wina to doskonały przykład typowego szantażu emocjonalnego, którego jest ostatnimi czasy coraz więcej w kinie.. Przeczytałam ją w kilka dni..

Recenzja książki Gwiazd naszych wina.

Poznajemy Hazel w okresie gdzie jej życie zostaje wywrócone do góry nogami przez Gusa- chłopaka którego poznała na spotkaniu grupy wsparcia.. Wydaje się, że nikt bardziej niż oni nie zasługuje na długie i szczęśliwe życie, szczególnie, że miłość, jaka między nimi wybucha, jest podręcznikowo doskonała.Wnikliwa, odważna, pełna humoru i ostra Gwiazd naszych wina to najambitniejsza i najbardziej wzruszająca powieść Johna Greena.. To powieść o tym, że marzenia nadają sens naszemu istnieniu.. Choć bliska relacja głównych bohaterów staje się niemalże tematem wiodącym (choć choroba, niestety, jest równie absorbująca), tak naprawdę w tej powieści nie chodzi o eksponowanie jej w znaczeniu wizualnym (czy też fizycznym).Wnikliwa, odważna, humorystyczna i ostra książka to najambitniejsza i najbardziej wzruszająca powieść Johna Greena, zdobywcy wielu nagród literackich.. Czyli Ekipa Recenzjum w komplecie!. Można się z nimi zaprzyjaźnić lub ich znienawidzić, spełniać z nimi marzenia lub przeżywać śmierć.Zakochany w Monice, po rozstaniu przeżył załamanie.. - Moje plany czytelnicze na wakacje by Unknown.. Obok tej książki naprawdę trudno przejść obojętnie i historia pozostanie z wami na długo po tym jak skończycie czytać jej ostatnią stronę..

Jednak to nie jest tylko książka o nastolatkach, wręcz przeciwnie.

Powinno być więcej książek mówiących na temat ludzi chorych i bliskich śmierci, światu jest to potrzebne, dlatego panu Greenowi należą się brawa za to, że podjął się tych trudnych tematów i za to jak pięknie je opisał.Trzeci odcinek ZerrTV - programu o literaturze, ale tym razem nietypowo, bo jesteśmy we dwoje.. Do połowy książki [do momentu kiedy kończą się zdjęcia] książka była naprawdę bardzo śmieszna, i naprawdę bardzo bym się ucieszył kiedy byłoby tak do końca.Książka "Gwiazd naszych wina" Johna Greena urzekła mnie nie tylko niebanalną fabułą ale i niespotykanymi bohaterami.. To jest "must have" każdego czytelnika !. Od rozbawienia, wesołości, poprzez nostalgię, smutek, aż do przygnębienia i złości.. Podchodzą do śmierci jak do zjawiska naturalnego.. To co teraz napisze może wydawać się wam dziwne.. Popieram [96] Tweetnij Malwina .. Nie chodzi mi nawet o konkretną scenę; wszystko od napisów początkowych po napisy końcowe, jest zaprogramowane na wyciskanie łez.. Wzrusza, niejednokrotnie bawi, ale też wywołuje smutek oraz sprawia dotkliwy ból.Recenzja "Gwiazd Naszych Wina".. Także, ten kto jeszcze nie czytał tej książki - po prostu musi to zrobić!. Tyle się nasłuchałam i naczytałam o "Gwiazd naszych wina", ale sama nie miałam okazji, aby poczuć na sobie moc jego książki.. Jako widz nie lubię być manipulowana aż tak jawnie i przez tak długi czas .Wydana w 2012 r. powieść "Gwiazd naszych wina" osiągnęła pierwsze miejsce na liście bestsellerów "New York Times".. Dodaj recenzję + Komentarze.. Nareszcie nastąpił ten czas, kiedy i ja znalazłam się po stronie mocy John'a Green'a.. Pokazuje nam, że jedna osoba może zmienić całe nasze życie, nieważne jak blisko znajdujesz się jego końca.Jestem daleka od sklasyfikowania "Gwiazd naszych wina" jako romansu.. Pozytywny wariat.. Zapisz się do Newslettera Bohaterowie powieści, mimo problemów i zmagań z rakiem , starają się czerpać z życia jak najwięcej ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt