Test z lektury kubuś puchatek klasa 3

Pobierz

Hasia programu: j. polski:Kupującymi i biorącymi udział w licytacji przez telefon z pokoju w hotelu w Toronto byli Kenny Boyce, Hartley Richardson oraz Gail Asper.. pytanie 1 z 10.. W Stumilowym Lesie; W jakim lesie?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test dla tematu: Kubuś Puchatek (A.. Miś z wizytą u Sowy.. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.W końcu Kubuś schudł, a Krzyś przy pomocy innych znajomych uwolnił przyjaciela.. Piosenka - "Kubuś Puchatek" (piosenka z serialu TV).. Prezent od Krzysia i przyjęcie .. "Kubuś Puchatek", przetłumaczony na gwarę poznańską przez Juliusza Kubla, został "Misiem Szpeniolkiem".. Test schodowy możesz wykonywać regularnie.. Streszczenie lektury "Kubuś Puchatek" 1.Kubuś Puchatek mieszkał w Stumilowym Lesie, kiedy przechadzał się po nim, zobaczył pszczoły.. Wymień bohaterów książki "Kubuś Puchatek".. 4) // odp.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Rozsypanka wyrazowa (do rozdz.. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100.. - W Warszawie powstała ulica Kubusia Puchatka (zdjęcie obok).. "Kubuś Puchatek" to lektura sugerowana dla klasy 2.. Narysuj w zeszycie jego postad.. Odpowiedz pełnymi zdaniami na poniższe pytania.. Kubuś spotyka Prosiaczka.. Stan serca zbadasz wchodząc po schodach na 4. piętro!. Puchatek pragnie ofiarować przyjacielowi miód (oczywiście zjada go w drodze)..

... Test z lektury "Kubuś Puchatek" napisanej przez Alana Alexandra Milne.

· Ćwiczenie wyrażania swoich poglądów i słuchania innej osoby.. "Kubuś wspaniałym przyjacielem" - opowiadanie nauczycielki na podstawie historyjki obrazkowej i w oparciu o tekst A. Poczciwy bury osioł Kłapouchy stał sobie samotnie na skraju lasu, z łbem zwieszonym ku ziemi i rozmyślał o sprawach tego świata.. Sprawdź swoją wiedzę przed sprawdzianem czy klasówką.. Starsi znają go lepiej jako postać książkową - misia o bardzo małym rozumku.. Podkreśl pra­widłową odpowiedź.. Dookoła było pełno śniegu, który przyjaciel Kubusia próbował usunąć spod wejścia.Test z lektury "Kubuś Puchatek" A. Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury "Kubuś Puchatek" zdobytych na lekcji.. 1) W jakim lesie mieszka Kubuś Puchatek?. Historyjka obrazkowa (do rozdz.. Kubuś Puchatek, Kłapouchy, Prosiaczek, Kangurzyca z Maleństwem, Królik i jego krewni i znajomi, Sowa Przemądrzała 4.. Przechodził tamtędy Kubuś Puchatek.Przed Wami kolejny quiz,.. Ten quiz sprawdzi, czy czytałeś książkę czy tylko oglądałeś film.Test z lektury Kubuś Puchatek napisanej przez Alana Alexandra Milne Zawiera 10 pytań.. Wystarczy, że odzwonimy na połączenie z tych numerów, a stracimy duże pieniądze.Kubuś Puchatek usiadł sobie pod tym dębem, podparł głowę na łapkach i zaczął rozmyślać.. Jeśli wejście po schodach na czwarte piętro zajmuje ci dłużej niż 1,5 minuty to znaczy, że twoje serce nie jest w najlepszej kondycji i przyda .Krzyżacy Henryka Sienkiewicza - dla klasy I gimnazjum..

Rozwiąż test i sprawdź!Temat: Opracowanie lektury "Kubuś Puchatek" 2.

Test zawiera 16 pytań.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. 1) Ortografia i logiczne myślenie (do rozdz.. Rozdział 3, w którym Puchatek z Prosiaczkiem tropią zwierzynę i o mało nie łapią łasicy Puchatek spacerował wokół starego buku, w którym mieszkał Prosiaczek.. a) zając b) osioł c) pies.. Kubuś Puchatek to postać z dzieciństwa prawie każdego z nas.. Puchatek wręcza Kłapouchemu baryłkę z życzeniami zapisanymi przez Sowę Przemądrzałą.. Krzyżówka z .SCENARIUSZ ZAJĘĆ w klasie II z wykorzystaniem tekstu lektury "Kubuś Puchatek" autorstwa A.A.Milne - (zastosowanie metod aktywizujących) Temat : Kubuś Puchatek - prawdziwy przyjaciel.. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu.. Czy rozpoznasz bohaterów najsłynniejszych bajek?. Autorem książki jest Alan A.Milne.. Powitanie.. W dzieciństwie z zapartym tchem śledziliśmy przygody Muminków, baliśmy się Buki oraz czekaliśmy na to, co wymyślą przyjaciele ze Stumilowego Lasu.związane z lekturą "Kubuś Puchatek", - opowiem ulubioną przygodę mieszkańców Stumilowego Lasu.. Lalka - Bolesław Prus.. testy z kubusia puchatka.. Jak dobrze pamiętasz ich przygody?. Z początku powiedział do siebie samego: - To bzykanie coś oznacza.. (Możesz skorzystad z powyższych przykładów) 3.. Sprawdź, ile wiesz o Kubusiu Puchatku i mieszkańcach Stumilowego Lasu!Plik TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Kubuś Puchatek.doc na koncie użytkownika Joanna-joah71 • folder Inne sprawdziany • Data dodania: 27 sty 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

Poszedł za nimi, a dzięki temu ...pytania do lektury kubuś puchatek.

Na takie przychodzące połączenia telefoniczne trzeba uważać.. Cele: · Umożliwienie każdemu uczniowi wypowiedzenia się.. A. Milne).Kubuś Puchatek - quiz wiedzy o słynnym misiu o bardzo małym rozumku i innych bohaterach serii.. Zobacz te numery telefonów!. Biszkopty Ani z Zielonego Wzgórza, naleśniki Mamy Muminka.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Kryteria sukcesu dla ucznia: - wspólnie z kolegami rysuję planszę do gry, układam i zapisuję w Kartach Zadań pytania dotyczące lektury "Kubuś Puchatek", - opowiadam w kilku zdaniach przygody bohaterów lektury.opowiada przygody bohaterów lektury "Kubuś Puchatek", wyjaśnia pisownię podanych wyrazów, czyta płynnie i wyraźnie nowy tekst, samodzielnie rozwiązuje zagadki, wyraża opinię o przeżytych sytuacjach ( po spotkaniu z Kubusiem ), określa parzystość i nieparzystość liczb, porządkuje liczby zgodnie z podanym warunkiem,Title: Konkurs czytelniczy dla klas I-III -"Mały omnibus" Author: Marzena Last modified by: Marzena Created Date: 5/9/2007 12:05:00 PM Company"Dzieci z Bullerbyn" - test ze znajomości lektury Dorota Zbisławska // Wszystko dla Szkoły 2010, nr 2, s. 7 Kształcenie zintegrowane, klasa III : Temat: Poznajemy zwyczaje bożonarodzeniowe Małgorzata Gizak // Meritum 2011, nr 3, s. 14-15Wyodrębnianie postaci w utworze literackim A.A..

Test ze znajomości lektury Lalka Bolesława Prusa ...test z lektury kubus puchatek.

Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.. 2) Czytanie ze zrozumieniem, logiczne myślenie (do rozdz.. testy z kubusia puchatka.. Przeczytaj charakterystykę Kubusia Puchatka.. W jakim lesie mieszka Kubuś Puchatek i jego przyjaciele?. d) w Książęcym Lesie 2) Najlepszy przyjaciel Kubusia Puchatka to.. a) Miś Yogi b) Papa Smerf c) Świnka Peppa d) Chłopiec o imieniu Krzyś 3) Jaki jest ulubiony .Kubuś Puchatek - quiz wiedzy o słynnym misiu o bardzo małym rozumku i innych bohaterach.. Puchatek mieszka na pustyni; W lesie Sherwood; Sprawdź się w poniższych tematach: Postaci z bajek - quiz obrazkowy.. W sobotę odbyła się premiera książki.. Jedyny znany obraz olejny brytyjskiego artysty E.H.. - powitanie zaproszonych gości, - prezentacja klas, - przedstawienie 3-osobowych drużyn klasowych, wręczenie wizytówek (imiona dzieci napisane są na brystolu w kształcie baryłek miodu), wybór kapitana drużyny, - przedstawienie jury.. Młodsi kojarzą przede wszystkim z kolorowych dobranocek i kinowej serii przygód o Kubusiu Puchatku.. Trudny test z dużą ilością pytań z Krzyżaków Henryka Sienkiewicza.. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki ja znam, to ten, że się jest pszczołą.3.. Kubuś Puchatek mieszka na pustyni!. TOP 8 smakołyków z książek i filmów naszego dzieciństwa.. Zapoznanie z rozdziałem "Ogon Kłapo- uchego".. a) w Stumilowym Lesie b) w Złotym Lesie c) w lesie?. 30 listopada 2019, 14:50Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.. Ustalanie kolejności zdarzeń w lekturze.. Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" autorstwa Cz. Centkiewicza.. Lektura "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" Cz. Centkiewicz, test.. · Zmobilizowanie uczniów do uważnego słuchania · Zachęcenie innych .1.. Gdzie mieszkał Kubuś i jego przyja­ciele.Quiz.. Tym razem sprawdzimy Waszą wiedzę o Kubusiu Puchatku w zakresie literatury i filmu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt