Jak sprawdzić zdjęcie w google na telefonie

Pobierz

Polega to na tym, że aplikacja wyświetla całą masę informacji o przedmiotach, ludziach czy znakach na zdjęciach wykonanych telefonem komórkowym.. Wystarczy, że przytrzymacie palec na wybranej fotce i "klikniecie" przywróć.. Zrób zdjęcie Statule Wolności, a Goggles wyszuka w sieci wszystko o tym pomniku.Jak można przeczytać na stronie usługi, Google szukanie obrazem to funkcja określana mianem innowacyjnego sposobu wyszukiwania w przeglądarce Google'a.. Przeczytaj informacje na temat zdjęcia lub wykonaj związaną z nim czynność.. Jeśli skopiujesz element z Dysku Google do Zdjęć Google, nowa kopia w Zdjęciach Google też zostanie wliczona do limitu miejsca na dane.Google Goggles to program bazujący na idei rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality).. Znajdź zdjęcia z innych aplikacji, takich jak Facebook czy Instagram.. Jeśli nie znajdzie identycznego obrazu, podrzuci Ci podobne.Wyszukiwanie zdjęć w Google na iOS działa również podobnie jak na telefonie z Androidem.. Kliknij Obiektyw .. Po raz pierwszy swoją premierę miała w lipcu 2001 roku pod angielską nazwą Google Images Search, zaś w polskiej wersji językowej pojawiła się 9 listopada rok później.Twórz kopie zapasowe zdjęć w rozdzielczości do 16 megapikseli i filmów HD w 1080p - za darmo i bez innych ograniczeń.. Aplikacja sprawdzi, które zdjęcia mogą zostać bezpiecznie usunięte..

Otwórz zdjęcie lub film.

iPhone i iPad.. Kliknij Obiektyw .. Przewiń w dół do sekcji "Twórz kopie zapasowe danych z telefonu" i kliknij.Aby pliki umieszczone w folderze Zdjęcia Google można było wyświetlać na Dysku Google, należy: 1. otworzyć w telefonie aplikację Dysk Google, 2. w lewym górnym rogu kliknąć Menu ☰, 3. aktywować dotknięciem suwaka pozycję " Automatyczne dodawanie ".Jeśli korzystacie z aplikacji Zdjęcia Google, to wystarczy, że otworzycie menu programu dotykając ikonę z trzema paskami na górze ekranu.. W wysuniętym menu zobaczycie pozycję Kosz, w której znajdziecie swoje usunięte zdjęcia i filmy.. Na dole kliknij Biblioteka.. Niewiele osób wie, że Google umożliwia wyszukiwanie za pomocą obrazu lub zdjęcia.. Dostępne opcje mogą być inne w przypadku różnych zdjęć.W aplikacji Zdjęcia Google kliknij menu (trzy kreski na górze) i Ustawienia.. Kliknij Więcej Dodaj lokalizację.. Przeczytaj informacje na temat zdjęcia lub wykonaj związaną z nim czynność.. Zdjęcie może znajdować się w folderach na urządzeniu.. Będziesz mieć do nich dostęp przez stronę photos.google.com na .Otwórz aplikację Google One na telefonie z Androidem.. Jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji Google One, pobierz ją..

Wybierz zdjęcie.

Dostępne opcje mogą być inne w przypadku różnych zdjęć.Zdjęcia i filmy zajmują miejsce na Twoim koncie Google.. Ale Ty już będziesz wiedziała ;-) Po prostu wklej do Google'a zdjęcie lub podaj do niego adres a resztę Google zrobi za Ciebie!. Wyszukiwanie za pomocą obrazu w wynikach wyszukiwania Na telefonie lub tablecie z Androidem otwórz aplikację Google lub aplikację Chrome.Google Home‧Google PlayKrok 2.. Wybrane pliki zostaną usunięte z pamięci smartfona, ale nadal będą widoczne w aplikacji na wszystkich twoich urządzeniach.. Na urządzeniach z systemem iOS skorzystać z opcji wyszukiwania obrazem można jedynie za pośrednictwem przeglądarki Chrome.. Kopie zapasowe elementów z Dysku Google przesyłane do Zdjęć Google są tworzone na podstawie ustawionego rozmiaru przesyłanych plików.. Dodaj lokalizację lub wybierz ją z ostatnich lokalizacji.Dziś będzie bardzo krótko, prosto i konkretnie.. Korzystając z Safari lub dowolnej innej przeglądarki, możesz uzyskać dostęp do Google szukaj po obrazie na iPhonie i znaleźć podobne zdjęcia w ciągu kilku sekund.. Wybierz zdjęcie.. Odwrotne wyszukiwanie obrazu przez komputer PCOtwórz aplikację Zdjęcia Google na telefonie lub tablecie z Androidem.. Otwórz aplikację Zdjęcia Google na telefonie lub tablecie z Androidem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt