Quiz do lektury zaczarowana zagroda

Pobierz

Dobieramy przymiotniki i stawiamy je w odpowiedniej formie.Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Wymieniam po 3 zwierzęta Arktyki i Antarktydy.. Udostępnij Udostępnij wg Justynamalecka.. Rozwiąż quiz, wybierz jedną prawidłową odpowiedź.. Przeczytaj uważnie i podkreśl właściwą odpowiedź.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Polub.. Opowiada o naukowcach, którzy postanowili przyjrzeć się zachowaniu pingwinów - w tym celu zbudowali dla nich lodową zagrodę.. Znam lekturę pt. "Zaczarowana zagroda" Przeczytaj uważnie i podkreśl właściwą odpowiedź.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu?. Podaję nazwisko autorów lektury.. Do jakiego gatunku pingwinów należał elegancik?. 1) Kto jest autorem książki "Zaczarowana zagroda"?. Kryteria sukcesu: 1.. Osadź.. W tym celu zakładają ptakom obrączki, a także budują im zagrodę, do .Katalog Anna Koziarz, 2017-01-27 Sokołów Małopolski Zajęcia zintegrowane, Sprawdziany i testy "Zaczarowana zagroda" - test ze znajomości lektury w Arktyce.Test ze znajomości lektury "Zaczarowana zagroda" dla klasy II szkoły podstawowej.. Adam i Anna Czerwińscy.. Quiz wiedzy z lektury "Zaczarowana zagroda".. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzen - to pomoze Ci lepiej zrozumiec dzielo.tescik o. ksiazeczce p.t zaczarowana zagroda..

Quiz wiedzy z lektury "Zaczarowana zagroda".

"Zaczarowana Zagroda" to lektura w 2 klasie.. Jak profesor nazwał pingwinka?. pytanie 1 z 15.Test z lektury.. Sprawdź się!. Profesor razem z grupą badaczy postanawiają oznakować grupę pingwinów Adeli, aby poznać dokładnie trasę ich zimowych wędrówek.. Pokaż wszystkie pytania.. Jak się nazywa profesor, który prowadzi badania nad zwierzętami?10 Questions Show answers.. Gdzie znajduje się stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego?. Część 1Zaczarowana zagroda - lektura klasa II - quizĆwiczenia: ZACZAROWANA ZAGRODA.. Wypełnij test online!. Cel: Poznacie życie pingwinów.. .arkusze do wydruku:Alina i Czeslaw Centkiewicz, "Zaczarowana zagroda" - quizy i testy z lektury.. a) Rafał Witek b) Alina i Czesław Centkiewiczowie c) Astrid Lindgren 2) Gdzie toczy się akcja książki?. Stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego znajduje się: na Grenlandii.. Dlaczego profesor nazwał pingwina Elegancik?. Test wiedzy na temat lektury "Zaczarowana zagroda".. Autorami książki są Alina i Czesław Centkiewiczowie.. Zbrodnia i kara.Wizualizacja książki z animacjami 3D i słuchowiskiem zrealizowana na wystawę stałą dla Muzeum Historycznego w Legionowie.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Polski.. na Antarktydzie.. Układam ilustracje zgodnie z kolejnością zdarzeń w lekturze "Zaczarowana zagroda"..

Quiz na temat lektury "Zaczarowana zagroda".

Rozpocznij test.. skreslenie co drugiej litery E A K C O Z M A D R S O N W M A B N E A E A K G N R Z O F D S A "Zaczarowana zagroda" - Kto jest autorem ksiazki "Zaczarowana zagroda"?. a) na Grenlandii b) w Arktyce c) na Antarktydzie .Pytania i odpowiedzi do lektury Zaczarowana zagroda (.. Inne tryby testu.. fot. AdobeStock.Darmowy quiz: "Zaczarowana zagroda" - test znajomości lektury w kategorii Szkoła podstawowaNajbardziej kompletny test z lektury Zaczarowana zagroda jaki znajdziesz w sieci.. Rozpocznij test.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Alina i Czesław Centkiewiczowie.Plik Zaczarowana zagroda (test) A. i Cz. Centkiewiczowie.doc na koncie użytkownika paolka_pl • folder lektury • Data dodania: 4 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zaczarowana zagroda test z lektury.. Edytuj elementy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Zaczarowana zagrodaZaczarowana zagroda - quiz.. Gdzie znajduje się stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego?. a) w Afryce b) w Australii c) na Antarktydzie 3) Kim był profesor?Game Preview.. Jak dobrze pamiętasz treść książki "Zaczarowana zagroda"?.

Powodzenia:)Zaczarowana zagroda.

W związku z tym, przygotowałam krótki test z pytaniami dotyczącymi przerabianej lektury.. Gdzie znajdowała się stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego?. Zaczarowana zagroda.. Streszczenie Wydarzenia dzieją się na Antarktydzie na "stacji imienia profesora Dobrowolskiego".. W jaki sposób pingwiny wydostawały się z zagrody?Przed omawianiem lektury pt. "Zaczarowana zagroda" w klasie drugiej postanowiłam sprawdzić, na ile dzieci zapamiętały i zrozumiały treść książki.. Odczytanie z rozsypanki literowej tytulu lektury przez.. Zbieram informacje o pingwinach i wykorzystuję je do stworzenia Lapbooka.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Zaczarowana zagroda, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Kto jest autorem książki "Zaczarowana zagroda"?. Odpowiedz na nasze pytania do lektury i przekonaj się, czy dobrze ją pamiętasz.. Kto jest autorem książki "Zaczarowana zagroda"?. Znajomosc lektury ,,Zaczarowana zagroda" A. Cz. Centkiewiczowie Imie i.Zaczarowana zagroda • klasa 2 • pliki użytkownika boulinka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Zaczarowana zagroda (tekst) A. i Cz. Centkiewiczowie.pdf, Prezentacja misiowa.ppt Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Czy pingwin zawsze jest czarno- biały?.

Więcej ...Zaczarowana zagroda.

Niesamowite historie kryja sie wszedzie, czasami naprawde w najmniej spodziewanych miejscach!Zaczarowana zagroda.Centkiewiczowie, "Zaczarowana zagroda" - test z lektury.. CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy.Zaczarowana zagroda - test sprawdzający zrozumienie lektury.. Stawiamy czasowniki we właściwej formie.. Kim jest profesor Dobrowolski z lektury "Zaczarowana zagroda"?. ZAPISZ SIĘ!. Pobierz (doc, 16,0 KB) Podgląd treści.. Skomentuj.. Miał łatkę w kształcie krawata.This quiz is incomplete!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt